про спорт у львові

Кастинг для боксерів

У Львові на молодіжному чемпіонаті України визначили боксерів, які готуватимуться до чемпіонату світу з боксу. Світовий форум відбудеться у жовтні в Мексиці. За підсумками національних змагань збірна Львівщини виборола дев’ять медалей.
про Спорт у Львові


У доробку галичан по одній золотій і срібній нагороді та сім бронзових. У ваговій категорії 48 кілограмів донеччанин Микола Буценко у фіналі здолав львів’янина Володимира Зінька. Іван Ільницький зі Львова був найкращим у вазі до 67 кілограмів. Чемпіон світу і Європи Ніджад Ібрагімов із Криму підтвердив свій статус в Україні, коли переміг Тараса Макарова з Донецька. У категорії 75 кілограмів на першості України тріумфував киянин Сергій Жук, а у 81 кілограмі – Енвер Туктаров. Титул чемпіона держави в надважкій вазі дістався Євгенові Шевчуку із Сімферополя. У фіналі він здолав Юрія Хлистова з Донецька.

“Переможці чемпіонату України ще не гарантували собі місця в збірній, що змагатиметься на мексиканській першості, – розповів “Газеті” старший тренер молодіжної збірної Львівщини Роман Семенишин. – Але вони зробили перший крок у цьому напрямку. Будуть інші змагання, де переможці національної першості повинні підтвердити свій клас. А остаточний список збірної затвердять у вересні в Бердичеві, де відбудеться турнір на призи олімпійського чемпіона Володимира Кличка”.

Загалом, виступом своєї команди Роман Степанович задоволений не цілком. Каже, що з огляду на результат, галичани виступили добре, а ось якість боксу, який вони продемонстрували, його не повністю влаштовує. “Узагалі ми планували вибороти шість нагород, дві з яких золоті. Як бачите, з медалями найвищого ґатунку не склалося, не всі наші боксери виправдали сподівання”, – зазначив Роман Семенишин.

Гліб Ваколюк

Львівська Газета

Четвер, 30 вересня, 121700 00:00
Карпати СПЕЦ ПРОЕКТ:
ФК " КАРПАТИ"

“Динамо” зіграє з “Дрогедою”
У матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів естонська “Левадія” приймала ірландський “Дрогеда” і поступилася 0:1.

Журналісти погрожують “Карпатам” бойкотом
Днями львівські “Карпати” оприлюднили умови акредитації журналістів на домашні матчі команди.

Фатум перенесених матчів
Cанкт-петербурзький “Зєніт”, який нині виступає в ролі переслідувача через велику кількість матчів російської Прем’єр-ліги, пропущених навесні для участі в єврокубках, загальмував у своїх перегонах за лідерами перед колесами “Локомотіва”.

Коментарі




   спорт архів
RELAX.LVIVPORT.COM


Дружні проекти
СПОРТ.com.ua - Футбол сегодня! Мистецьке об'єднання Дзига |  музика, література, виставки...

Експорт | Спорт
Ідея та реалізація - RB. За сприяння - Nemyrych, Pinguiarium.
lvivsport.com © 2005-2006. Всі права застережено.

Львів on-line | Львівський портал Яндекс цитирования bigmir)net TOP 100



Використовувати матеріали дозволено лише зі збереженням посилання на джерело (для інтернет-видань - активне гіперпосилання).

Львівський спорт

Реклама: